top of page

המלצות

"הדר יקרה,
בשנתיים האחרונות נזקקנו לשרותיך פעמיים.

הבחירה בך הייתה מאוד מוצלחת ואין לי ספק שאם נצטרך שוב ייעוץ משפטי בתחום עיסוקך, את תהיי הכתובת שלנו.

בגישתך המקצועית יצרת אוירה של ביטחון ורוגע, הרגשנו שיש לנו על מי לסמוך. אפשרת לנו לפנות אליך בכל רגע והמענה תמיד הגיע מהר. העצות המקצועיות שלך קידמו אותנו מאוד והיו נר לרגלינו. את מאוד נעימה ושירותית.

היי בטוחה שדרכך זו היא הדרך הנכונה לשרת את הלקוחות שזקוקים לך מחד, ולזכות בלקוחות חדשים מאידך."

 

אורנה וגבי אלוק

"פניתי לעו"ד הדר מנגם שוורץ לכתוב לי ולבעלי צוואה .

הדר שלחה רשימת מסמכים שצריך להכין, היא מקצועית, אנושית, מהירה, יורדת לפרטים חשובים ודייקנית מאוד.

אני מכירה הרבה עורכי דין העורכים צוואות הדר בולטת בהבנת הנפש האנושית וההשלכות שיש לצוואה לגבי הנשארים, ממליצה בחום".

 

פנינה מילוא

"הדר, האחת והיחידה!!!

מהרגע הראשון שפגשנו אותך הבנו שאנחנו בידיים טובות. את מקצועית, חדה, מהירה ואינך פוסחת על שום פרט. תמיד זמינה וקשובה, בעלת סבלנות ויחס אישי ברמות מדהימות. אין לנו ספק כי זכינו ובכל הזדמנות אנו ממליצים עלייך בחום.

תודה על הכל... (לא יכולנו לבקש יותר מזה....)

מעריכים מאוד מאוד"

 

זיוה ויוסי כהן

"להדר הגענו לראשונה לטובת קניית דירה מקבלן.

בפגישה הראשונה היינו עם חששות כבדים כתוצאה מעסקה קודמת שהתבצעה מול עו"ד אחר וגרמה לנו לספק בנוגע להעסקת עו"ד בכלל. חששות אלו התפוגגו במהרה וכבר בטופס ההרשמה התבטאה מקצועיותה הרבה שבדיעבד חסכה לנו המון. הדר הפכה את תהליך הרכישה מול הקבלן, אשר הוא דבר מלחיץ מטבעו, לחוויה רגועה וחיובית כיוון שהייתה זמינה כל הזמן ודאגה להסביר לנו כל סעיף וסעיף בחוזה בגובה העיניים (גם לאחר החתימה על החוזה). כתוצאה מהאינטראקציה החיובית הזו, לא היה לנו ספק כי נעזר בהדר גם בעסקאות הבאות שנבצע ואכן נעזרו בה בעת מכירת דירתנו הקודמת ולטובת כתיבת צוואה הדדית. גם במקרים אלו הדר לא אכזבה וביצעה את עבודתה על הצד הטוב ביותר, תוך הבנה והתחשבות בדרישותינו.

אם ננסה בפסקה אחת לתאר את הדר אז היא מקצועית, אסרטיבית ונחושה להגן על זכויות/דרישות הלקוחות כאילו היו שלה, אך לא פחות חשוב מכך היא נעימה, חרוצה, סבלנית ותמיד שם בכל שאלה ובעיה."

 

אלון ושימרית צמרת

"פניתי אל הדר לייצג אותי בעסקאות מקרקעין מקבילות - מכירת דירתי ורכישת דירה מנגד, עסקאות עם מורכבות משפטית לא פשוטה שהצריכו מחשבה ועבודה רבה תוך עמידה בלחצים ולוח זמנים צפוף עם המון סוגיות אותן היה צורך לפתור. לצערי 'הגורל' התערב והעסקאות לא נחתמו אך החוזה ממתין לקונים שבדרך.

הדר שולטת בתחום המקרקעין במקצועיות שאין כמותה. היא ידעה בדיוק על איזה סעיפים להתעקש תוך שמירה מקסימלית על האינטרסים שלי אך יחד עם זאת היכן "לוותר" כדי להשלים את העסקה, וכל זאת בהתנסחות בהירה ומדויקת מבלי לפספס אף נקודה ואף פסיק. ומעבר למקצועיותה ומומחיותה היא עושה עבודתה בנועם וסבלנות אין קץ. גם כשבילתה בחופשה עם משפחתה עמדה איתי ועם עורכי הדין בקשר, דיווחה ועדכנה.

הדר עושה עבודתה מכל הלב ומהרגע הראשון ידעתי שאני בידיים הכי טובות שיכולות להיות. אין לי ספק שהדר תלווה אותי בעתיד וכל מי שיבחר בה לייצגו, יקבל תמורה מלאה והרבה ומעבר.

ואם עד עכשיו לא אמרתי ברור, אז הדר יקרה, אין סוף תודות על כך שנתת לי שקט בימים טרופים, עזרת לי לקבל החלטות והכי הכי חשוב, שמרת עלי."

 

טליה אקשטיין

"מכרנו דירה ונעזרנו בהדר שעשתה עבודה מדוייקת, מקצועית, העלתה תמיד את כל האפשרויות והדגישה את כל ההיבטים לשיקול דעתנו.

גם כשהיינו צריכים ממנה נתונים בשעות לא שיגרתיות קיבלנו מענה מיידי. יש לה ידע נרחב וניסיון רב.

לעשות איתה חוזה היתה חוויה נעימה הכל עם חיוך."

 

מיכל גרינברג

הדר מלווה אותנו כבר זמן רב בתחום הנדל"ן באדיבות ונעימות, במקצועיות ובפניות גדולה לכל שאלה ובעיה. הדר בעלת ידע רב , יסודית ומטפלת בדברים במהירות האפשרית.

תודה לך על הייעוץ והטיפול בתיק לכל אורך הדרך שאפשרו את מכירת הבית בקלות ובמהירות.

בברכה והערכה

זוהר קפל

הדר הכינה עבורי ועבור אשתי צוואות הדדיות.

הדר ניהלה את התהליך ברגישות רבה ובמקצועיות ראויה לציון. הסבירה היטב נושאים שבד"כ איננו נוטים לעסוק בהם והנחתה אותנו ברגישות ובתשומת לב כיצד לשקול ולקבל החלטות באשר לצוואות.

התהליך עצמו היה קצר וממוקד וגם מסמך הצוואה יצא פשוט וקל להבנה.

דוד  דישון   

הדר יקרה! פניתי אליך בנושא משפחתי של קיום צו צוואה,

קבלתי את כל המידע שצריך כבר בטלפון, למרות ששיגענו אותך בהרבה שאלות והודעות, היית סבלנית, מקצועית והכל בנעימות, עם הסבר ברור לכל דבר

המון תודה :-)

גלית  כהן ויטוס-מעצבת גרפית   

הדר היקרה,

לא חשבתי פעמיים לפני שבחרתי בך לערוך עבורנו את הסכם המכר. היה לי ברור שנקבל את השירות הטוב ביותר, המהיר והמקצועי ללא פשרות.

בטוחה שעוד נעבוד יחד ממש בקרוב.

תודה רבה!!! עינת ואייל מאיר

תודה רבה על שירות מהיר וזמינות לעזור ללקוח פוטנציאלי שהוא קולגה שלי.

את יסודית, מכירה את החוק ואדיבה מאד.

בטוחה שאמשיך להפנות אליך בעתיד,

ענבר בן חור מעצבת מרפסות יפות

"הדר עזרה לנו מאד בעת רכישת דירה חדשה מקבלן.

היא עברה ביתר קפידה על חוזה המכר הארוך והוסיפה המון פרטים שחשובים מאד, כדי להגן על האינטרסים שלנו בתור רוכשי הדירה. היא עשתה גם מעל ומעבר כדי להשיג תנאים טובים יותר בתשלום, דבר שחסך לנו הרבה כסף. התקשורת איתה מצוינת והיא תמיד זמינה לכל שאלה שמתעוררת, גם בסופ"ש ובחג."

 

אלכס ומושיק לוין

"אני ממליצה בחום על הדר מנג'ם שוורץ - עורכת דין מעולה ומקצועית. הוגנת ודואגת לפיתרון כולל ללקוח בכל בעיה הצצה במסגרת הליווי שלה. יצא לי להיעזר בהדר במס' נושאים, בין השאר, נעזרתי בה בכתיבת צוואה, וכן לפני כן בקבלת צו ירושה - היא הקפידה על יחס אישי, הכוונה, דיסקרטיות והכל מלווה בחיוך.

כן יירבו כמוה :)

אם תשאלו אותי, הדר היא עורכת הדין שהייתי רוצה לצדי בכל בעיה משפטית שעשויה לצוץ."

 

חנה ורנר מסד

"בשנתיים האחרונות נעזרתי בהדר מס' פעמים בהסכמים הנוגעים לעסק שלי (בין השאר הסכמי שכירות ו...).

בכל הפעמים הללו הדר גילתה אדיבות, אמינות ושירות אישי יוצא מגדר הרגיל וזאת לצד מקצועיות ונחישות רבה ועל כך מלוא הערכתי ותודתי. ממליץ בחום!"

 

רון אובשני

רשות מקרקעי ישראל בעבר נקראו מנהל מקרקעי ישראל ובקיצור ממי - אז זהו שממש לא.

שלא יטעה המראה הצעיר את הדר אפילו המנהל לא עוצר ולא מפחיד

הניסיון והידע בולטים ומרשימים כשמדברים על נדלן.

אז העיניים זורחות והעורכת דין מתחילה לדבר נדלנית .

אבל יחד עם זאת רוגע שקט ואסרטיביות הביאו להשגת ידע, על חלקה שנמכרה והרבה בזכותה של הדר הגענו לרגע זה. מידע שלא הושג ע"י עורכת דין אחרת שטיפלה בחלקה במשך שנה וחצי, דקדוק בפרטים לא איפשר לרשויות לרשום חוב על שמי שלא היה ועוד רבים הסיפורים והחשוב מבינהם שגם הדרך וגם הסיום עם הדר היתה ברוח טובה ותוצאה נפלאה.

 

תודה, נילי  מלמוד תכנון גינות

"את הטלפון של הדר קיבלנו דרך חברים מרוצים (פעמיים!).

התעתדנו לקנות דירה מקבלן, וכמו כל זוג צעיר, היו לנו חששות רבים אל מול ההסכם המשפטי הסבוך. הדר עזרה לנו באדיבות ובמקצועיות וביארה כל קושי. רצינו לציין בנוסף, שהיינו בלחץ של זמן לסיים את החוזה והדר נענתה ללוח זמנים הקצר בתקופת החגים העמוסה.

תודה לך הדר ונפגש בקניית הדירה הבאה !"

 

אוהד ויאנה שפילברג

"הדר סייעה לנו להפוך תהליך מורכב ומסובך של מכירת וקניית בית, לתהליך מסודר ומאורגן, תהליך ברור ועם מינימום "הפתעות" בדרך.
הדר זמינה לכל שאלה ועונה בנועם ובאכפתיות... ומניסיון, זה לא ברור מאליו וזה חשוב מאוד בתהליך מורכב זה.
מקצועיותה וניסיונה באו לידי ביטוי בחוזים שהיא ניסחה, במקרים ותגובות שהיו במהלך המו"מ שהתנהל, ולאורך כל הדרך.
הדר - תודה רבה על העזרה!!  אין ספק שנמשיך להמליץ עליך לחברינו."

חן ודורון פרידליס

"מניסיון שלנו עם עו"ד הדר מנג'ם שורץ, כמי שייצגה אותנו ברכישת נכס, אנו שמחים להמליץ על הדר כעורכת דין בעלת ניסיון מוכח בדיני חוזים, מקצועית, בעלת כושר הבחנה וירידה לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול בין חתימה על חוזה ששומר ומגן על כל זכיותינו לבין חוזה סטנדרטי.

לכל אורך הדרך, הדר ניהלה את המשא ומתן מול עו"ד של המוכר בצורה מאד עניינית בנוגע לכל הסוגיות המשפטיות ועמדה בתוקף לבצע שינויים בחוזה לפי בקשתה, ולנו לא נותר אלא לבוא ולחתום על המוגמר.

נשמח לשיתוף פעולה פורה גם בעתיד.

לאחר שהדר ליוותה אותנו בעסקה הראשונה וראינו את מקצועיותה לקחנו אותה ללוות אותנו בעסקה נוספת שהמשפחה עשתה ויותר משמחתי להפנותה לשלושה חברים על מנת שתלווה אותם גם.

כולם היו מאוד מרוצים מהשירות מהמקצועיות ומהאמינות."

 

קובי כהן ומורן ונטורה

"עו"ד הדר

תודה רבה על כל הטיפים המשפטיים דקה לפני חתימה על הסכם דברים ברכישת דירה. חובה על כל לקוח לפני חתימה, אפילו על הסכם שלכאורה נראה פשוט ותמים, להתייעץ עם עו"ד לענייני נדל"ן. יש כל כך הרבה דברים שצריך להתווכח עליהם חוץ מהמחיר.

הדר הייתה שם בשבילי בכל שעה ובכל תנאי. בסופו של ענין נמנעה טעות איומה של חתימה שהיתה עלולה להכניס אותי ללחץ מטורף של מכירת דירה בזמן שבכלל לא התאים לי בחיי. העיסקה לא מתאימה לי וכל חתימה הייתה נחשבת כאילו חתמתי על חוזה קנייה לענייני מס למדינה.

אז מעבר לרמת השרות הגבוהה והאוזן הקשבת והאכפתיות של הדר, יש כאן מורה גדולה לענייני חוזים ונדלן.

חובה חובה חובה להתייעץ בעו"ד הדר בכל מטרה עיסקית נדלנ"ית. מעתה הדר עורכת הדין שלי גם בעניינים אישיים וגם עיסקיים".

 

מיכל מנדל - יועצת המקרקעין שלך

הדר יקרה.

המילה תודה אינה יכולה לתאר מספיק אתה ההערכה האמיתית שלנו אליך. יכולת מקצועית מעולה, שמירה על האינטרסים שלנו כאילו היינו הילדים שלך. מי יודע כמה טעויות תום לב היינו עושים, אם לא היית עוצרת אותנו בזמן. להיות אסרטיבית מול הצד השני ולדאוג שלא נפגע עם ראיה להמשך הדרך. והכל הכל בנעימות אין קץ, סבלנות ונינוחות. אין כמוך. המון המון תודה.

מרי ועופר

תודה הדר על העזרה.

פניתי אליך בבעיה. קבלתי את כל המידע, האופציות והרבה מעבר לכך והכל בנעימות, סבלנות, הסבר ברור, פירוט כל האפשרויות, מקצועיות רבה.

בעקבות זאת שלחתי אליך גם את השכן שלי שמסר תודה רבה ומילים חמות ומפרגנות.

ממליצה בחום

פנינה  שפירא - להתחבר לפנינה שבך   

מקצועית, יעילה, שרותית , נעימה, יסודית

כל לקוח שאני מפנה מרוצה ומרגיש ביטחון בעסקה ורוגע

אחת הטובות שפגשתי מומלצת בחום.

חגית אלמלן "אנשים ובית"

bottom of page