top of page

תחומי עיסוק

משרדנו מקפיד להעניק ליווי משפטי יעיל, אישי ודיסקרטי, בדרך נאמנה, מקצועית ואיכותית, ללא פשרות, בשקיפות מלאה ביחס לאופן הטיפול, תוך מתן שירות אדיב, זמין עם יחס אישי, על מנת שכל לקוח ולקוח יהנה מהתוצאה המשפטית הטובה ביותר עבורו. תחומי ההתמחות שלנו הינם:

נדלן

נדל"ן / מקרקעין

 

למשרדנו ניסיון רב בליווי כל סוגי עסקאות המקרקעין הן בתחום הפרטי והן בתחום המסחרי : פרויקטים של תמ"א 38, מכירה, רכישה ושכירות של נכסים הרשומים בטאבו או במנהל, בניינים, משרדים ומגרשים, עסקאות קומבינציה, רישום בתים משותפים, תיקוני צווי בית משותף, מכירה והשכרה לעסקים ולפרטיים, ייצוג רוכשים בהסכמי קבלן, ייצוג קבלנים בפרויקטים לבנייה בכל שלבי התקשרות עם לשכת רישום המקרקעין, רשות מקרקעי ישראל, רשויות וועדות בניה, הסכמים עם אדריכלים, קבלני משנה, יועצים מפקחים וכו'.

משרדינו מלווה את לקוחותיו החל משלב ניהול המשא ומתן, דרך יעוץ לגבי היבטי הקניין והיבטי מיסוי המקרקעין הרלבנטיים, ליווי במהלך החתימה על החוזה, העבודה מול הרשויות הממשלתיות והעירונית בענייני מיסוי מקרקעין והיטל השבחה, ועד לשלב רישום הבית המשותף ו/או רישום הנכס על שם הלקוח ברשות מקרקעי ישראל או בלשכת רישום המקרקעין ("טאבו").

משרדנו פועל לקידומה המהיר והיעיל של כל עסקה באשר היא תוך כדי שמירה על כלל האינטרסים המסחריים והמשפטיים של לקוחותינו.
 

אנחנו מלווים בשוטף פרוייקטים של תמ"א 38 המתנהלים בהרצליה, רעננה ובת ים.

 

"הדר עזרה לנו מאד ברכישת דירה חדשה מקבלן.

היא עברה ביתר קפידה על חוזה המכר הארוך והוסיפה פרטים שחשובים מאד, כדי להגן על האינטרסים שלנו. היא עשתה מעל ומעבר כדי להשיג תנאים טובים יותר בתשלום, דבר שחסך לנו הרבה כסף."

צוואות

צוואות וירושות

 

צוואה הינה כלי עוצמתי לשליטת החיים במתים. יש האומרים כי עריכת צוואה היא סגולה לאריכות ימים.

משרדינו מלווה את לקוחותיו החל מההתלבטות האם לערוך צוואה תוך ייעוץ בחשיבות עריכת הצוואה, חשיבות תוכנה ומה לא כדאי להזכיר בצוואה.

הצוואות אותן משרדינו עורך עבור לקוחותינו מבטאות בצורה מדוייקת(!) את רצונו של המוריש ומבטיחות שלאחר אריכות ימיו של המוריש, היורשים יקבלו בדיוק את מה שהמוריש התכוון להוריש להם, בתנאים ובמגבלות שהוא קבע (אם קבע), תוך נטרול בעיות העלולות להתעורר בין היורשים בינם לבין עצמם ותוך נטרול חשיפות מס מיותרות.

גם במצבים בהם אין רצונו של המוריש לשלוט באילו שיוותרו בחיים אחריו – משרדינו מעניק ללקוחותיו את הייעוץ על מנת לתכנן בצורה הטובה ביותר למוריש, את ההורשה באופן שתטיב עם היורשים ותממש את המטרות החשובות למוריש.

 

 

בקשות לצו ירושה ובקשות לצו קיום צוואה – משרדינו מלווה את לקוחותיו, בהגשת בקשות לצו ירושה/קיום צוואה תוך הקפדה כי בקשה לצו ירושה או צו קיום צוואה יוגשו בצורה מושלמת ככל שניתן כבר בשלב ההגשה הראשונית, כדי למנוע עיכובים והתערבויות מצד הרשויות.

"אני ממליצה בחום על הדר מנג'ם שוורץ - עורכת דין מעולה ומקצועית. הוגנת ודואגת לפיתרון כולל ללקוח בכל בעיה הצצה במסגרת הליווי שלה. יצא לי להיעזר בהדר במס' נושאים, בין השאר, נעזרתי בה בכתיבת צוואה, וכן לפני כן בקבלת צו ירושה - היא הקפידה על יחס אישי, הכוונה, דיסקרטיות והכל מלווה בחיוך.

כן יירבו כמוה :)

אם תשאלו אותי, הדר היא עורכת הדין שהייתי רוצה לצדי בכל בעיה משפטית שעשויה לצוץ."

הסכמי ממון

הסכם ממון/ 
הסכם חיים משותפים

 

הסכם ממון הינו הסכם שמטרתו להסדיר את חלוקת הרכוש במקרה של פרידה בין בני זוג נשואים או שבכוונתם להינשא. הסכם חיים משותפים המכונה גם הסכם זוגיות ולעיתים אף הסכם ממון, הינו הסכם שמטרתו הינה להסדיר את מערכת היחסים שבין בני זוג החיים בזוגיות, ללא נישואין. ההסכם שבין הצדדים מסדיר את הנושאים הכרוכים בקשר הזוגי ביניהם לרבות ענייני רכוש, מזונות ועוד.

משרדינו מלווה את לקוחותיו בעריכת הסכם ממון לפני הנישואין, עריכת הסכם ממון לאחר הנישואין וכן, עריכת הסכם ממון בין ידועים בציבור. הדגש הוא במתן יחס אישי וליווי צמוד לבניית הסכם ממון המותאם אישית לבני הזוג, על פי צרכיהם ונסיבותיהם האישיות, על מנת להקנות לבני הזוג ראש שקט וודאות משפטית.  

 

 

מסחרי וחברות

משפט מסחרי /

הקמת חברות, רישום וליווי

 

משרדנו מתמחה ברישום, הקמה  וליווי של חברות, זאת כבר החל משלב עריכת הסכמי המייסדים, ועריכת כל המסמכים הנדרשים בחוק לרישום החברה.

משרדנו עוסק במתן ייעוץ שוטף לחברות, לדירקטורים ולבעלי מניות ונושאי משרה ומלווה אותם בעריכת הסכמים, בניהול משא ומתן, בעריכת פרוטוקולים, הקצאת מניות וכו'.

בנוסף, משרדנו עוסק בפירוק מרצון של חברות, ובהכנת כל המסמכים הנדרשים לצורך הליך זה.

Success! Message received.

דברים אלה מובאים למטרת מידע כללי וראשוני בלבד, ולא נועדו לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו.

אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

 

bottom of page